Láska

Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně.
Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla.
Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se držet ji lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.
( z knihy Tenec jako sen )
Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat.
( z knihy Příliš osobní známost )

Zdravím

10. července 2018 v 10:58 | Nikinka
Asi před čtrnácti dny, se na YouTube objevila další píseň z alba High As Hope - moc se mi líbí, stejně jako zbytek alba, ze kterého jsem doslova nadšena! Myslím si, že od Florence se nic jiného, než kvalita očekávat nedá - je skvělá! No, snad se brzy dočkám a album si koupím.
Zároveň se omlouvám, vím, že jsem se zase na pár dnů odmlčela. Pravda, teď všechny články píši pomaleji, postupně, ale věřím, že tady brzy objeví další.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama