Láska

Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně.
Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla.
Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se držet ji lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.
( z knihy Tenec jako sen )
Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat.
( z knihy Příliš osobní známost )

Blog a jeho osmý rok

29. května 2018 v 8:30 | Nikinka
Dnes je tomu přesně osm let, co jsem založila tento blog. Před osmi lety by mě ani nenapadlo, že se dostanu tak daleko.

Vím, že svůj blog za poslední dva roky zanedbávám víc, než tomu bylo, když jsem chodila do školy. Bohužel na psaní nemám tolik času, kolik bych chtěla, během těch dvou let odešla moje milovaná Betynka - přesněji téměř dvou let a přišel další pejsek, kterému jsem věnovala celé dny a aktuálně se dělím o notebook se sestrou, takže toho času moc není, ale snažím se, aby tady nebylo prázdno úplně.

Za dobu své existence, blog prošel změnami, bez kterých by asi nebyl a díky kterým jsem zase dostala chuť psát a těším se na každý článek, který napíšu. Na každou recenzi, ač v posledních letech nejsou moc pravidelné. Těší mě, když vidím, že moje články někdo čte a třeba nechá i komentář - to je pro mě velmi důležité, abych mohla pokračovat. Také jsem do blogu dala kus sebe, ač jej nepovažuji za osobní deníček - jsou věci, o kterých bych veřejně nikdy nepsala a nenapíšu, ale za poslední dva roky, se dá říct, že jste se mnou "prožili" všechny moje starosti a radosti - vždy říkám, že Argo, je to největší štěstí v největším neštěstí. O něco jsem přišla, ale něco mi to dalo. A jsem za to ráda. Je to zlato!

Více smajlíků ke stažení

Chci poděkovat všem za přízeň, za to, že se vracíte - pokud tomu tak je. Jsem ráda, že sem i po těch letech někdo nahlédne, ať už je to pravidelně, občas nebo náhodou. Těší mě, že mám stále pro koho psát.
Děkuji všem čtenářům, kteří můj blog navštěvují a těším se na další společný rok. Mám vás ráda,

Vaše Nika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama