Láska

Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně.
Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla.
Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se držet ji lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.
( z knihy Tenec jako sen )
Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat.
( z knihy Příliš osobní známost )

Novinka v mé knihovně - Do posledního dechu

22. března 2018 v 10:37 | Nikinka
Dlouho jsem váhala, jestli tento článek vůbec psát, protože je pravda, že od začátku roku, moc novinek v knihovně nemám - celkem pět i s tou poslední a tři eknihy.

Na zatím poslední knihu Roberta Bryndzy - Do posledního dechu, jsem se moc těšila. Není to tak dávno, co jsem četla Temné hlubiny, což je pro mě zatím nejlepší kniha. Měla jsem velkou radost, když jsem se dozvěděla, že čekání na další případ Eriky Fosterové, nebude tak dlouhé, jak jsem myslela. Knihu jsem si koupila hned, jak to šlo - dva dny po vydání - a moc se těším, až se pustím do čtení - prý budu číst do posledního dechu, tak jsem zvědavá. Další se snad dočkáme během roku.Mělo to být tvé vysněné rande. Ale místo toho jsi obětí...

Šaty nasáklé krví, víčka násilně zavřená. Tak vypadá mrtvá dívka v kontejneru. Detektiv šéfinspektor Erika Fosterová je sice na místě nálezu jako první, případ ovšem nespadá do její kompetence. Tento fakt ale Eriku nedokáže zastavit.

Nejprve si musí zajistit místo ve vyšetřovacím týmu, přesto se Erika vrhne rovnou do práce - a rychle odhalí souvislost s jinou, čtyři měsíce starou nevyřešenou vraždou. Obě dvě oběti se našly ve stejném prostředí a zemřely stejným způsobem. Navíc si obě smluvily schůzku po internetu...

Když za podobných okolností zmizí další dívka, musí Erika Fosterová, Massová i Peterson jednat co nejrychleji. Kolik času jim zbývá, než dívku sadistický vrah také zabije?

Kdo se skrývá za falešnými profily na Facebooku a láká naivní mladé ženy na schůzku? Jak chytí Erika vraha, který vlastně existuje jen virtuálně?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama