Láska

Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně.
Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla.
Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se držet ji lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.
( z knihy Tenec jako sen )
Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat.
( z knihy Příliš osobní známost )

Michael Jackson - Love Never Felt so Good

26. srpna 2014 v 16:06 | Nikinka |  Videoklipy
Celkem se mi líbila (na to, že zpívá i Justin, kterého nemám ráda), avšak od doby, co tuhle píseň, hrají na Evpropě 2 třikrát, čtyřikrát denně, se mi tak trochu už omrzela...
Klip jsem viděla nedávno, a abych byla upřímná, nevím, jak to okomentovat, aby to nevyznělo divně. Jsem jedním slovem zklamaná! Nelíbí se mi. Mám za to, že když už je Michael pět let po smrti, je divné, poslouchat "novou" hudbu - připadá mi to s odpuštěním morbidní, jako hlas ze záhrobí! V tom klipu, Michael figuruje jen v obrázcích - nevím, proč někdo točí klip, když v něm Michael už není! Jaký to má smysl? Čeho tím chtějí dosáhnout? K čemu to je? Podle mého jen k jednomu - k tomu, aby se na tom vydělalo!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hanylen hanylen | 27. srpna 2014 v 12:48 | Reagovat

Niko, přesně tak. Chtějí na tom jen vydělávat. Mě se to také nelíbí. Radši si poslechu Michaelovy klasické neupravené písničky. A to má vyjít ještě celkem 8 dalších alb, jak jsem zjistila. A do vánoc duety s Freddiem Mercurym. Tak na to jsem zvědavá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama