Láska

Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně.
Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla.
Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se držet ji lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.
( z knihy Tenec jako sen )
Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat.
( z knihy Příliš osobní známost )

ACϟDC - Powerage (Full Album)

28. září 2012 v 20:12 | Nikinka |  Videoklipy
Jak jsem včera slíbila, dnes přidávám další článek. Tentokrát se s Vámi podělím opět o to, co jsem se dočetla. Ano, opět se "vtípkovalo". Tentokrát když vylezl Bon v hotelovém pokoji ze sprchy... Citovat to raději nebudu, jedině v tom případě, že bych knihu zveřejnila celou, (což neplánuji, ono by to někoho nemuselo zajímat. Všichni nejsou takoví vášniví fanoušci, jako jsem já...) knížka je naprosto bez cenzury - to by bylo taky nefer, dávat tam hvězdičky, když já je v knize opravdu nemám. Já to mám naprosto přesně a není to s hvězdičkami...
Když Bona vyfotili přímo po té sprše, držel si... Prý je to skvělá fotka (no to by mě tedy zajímalo, to Vám nepovím, jestli skvělá). Typický Bon Scott. Mě by spíše zajímala jiná věc - Bon, měl tetování na rukou a nechal si něco vytetovat i na podbříšek - to něco jsou ptáčci a srdíčko, s bleskem uprostřed! Muselo to vypadat dobře, protože blesk je logo skupiny mezi AC a DC. Píše se tam, že se jej ptali, jestli je AC nebo DC. Bon odpověděl: "Ani jedno. Já jsem ten blesk uprostřed!" Spisovatelka k tomu dopsala: Jakou měl pravdu! Nebo něco v tom smyslu.
V knížce je napsáno krásné věnování:

Tato kniha je věnovaná Angusovi, Malcolmovi, Philovi, Cliffovi, Brianovi a obzvláště Bonovi - jež byl a vždy bude - tím bleskem uprostřed.

A Perrymu Coperovi a Codymu Jessupovi, jíž oba upřímě milovali AC/DC.

Susan Masino, dostala dostala od své kamarádky balíček, jež obsahoval tričko Powerage, spolu s tímto novým albem. Že prý "doufá, že se jí bude líbit a dodala: P.S. HREJ HO HLASITĚ." Hrála ho tak velice často a dodnes zůstává jejím oblíbeným albem. (No já nevím, kdyby se někdo zeptal mě, neodpověděla bych, které mám nejraději, mně se totiž líbí úplně všechna alba.) Knížka je prostě skvělá! Nemůžu se dočkat, až se o zážitek a potěšení ze čtení, podělím se svou sestrou!


Pokud máte chuť poslechnout si album Powerage, nezapomeňte, HREJTE HO HLASITĚ! Já to dnes udělala také a rovnou několikrát! Dnes jsem měla na rockovou hudbu náladu, chuť, a pak jsem to trošku usadila Michaelem, abych nešílela, bohatě stačí, že jsem si pustila hned několik verzí živého vystoupení k písničce Bad Boy Boogie... Angus, byl dobrý v tom to klipu vždycky! A dodnes zůstává! Vždy mě tím pobaví...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama