Láska

Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně.
Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla.
Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se držet ji lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.
( z knihy Tenec jako sen )
Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat.
( z knihy Příliš osobní známost )

Říjen 2010

I LOVE YOU ♥

31. října 2010 v 21:54 | Nikinka
mj
Dneska jsem se nudila, tak jsem zase psala. Tentokrát to nebyla povídka, které píšu, ale to, co bych Michaelovi chtěla říct. Je to to co na něm nejvíc miluji. takže mych mu řekla: Michaeli:
Miluji Tvůj úsměv - směješ se tak krásně
Miluji Tvé taneční pohyby - jsou tak originální
Miluji Tvé srdce - je tak laskavé
Miluji Tvůj hlas - je tak sladký, tichounký a něžný
Miluji TEBE - miluji Tě strašně

K tomu srdci, toho si vážím, protože někteří lidé takoví laskaví jako Michael nejsou.


Krásné

30. října 2010 v 15:00 | Nikinka |  Fotky
mj
Je to sice fotomontáž, ale moc hezká. Taky bych se přitulila a která faninka ne že?

Nádherná fotka ♥

29. října 2010 v 17:33 | Nikinka |  Fotky
mj
Tak z téhle fotky já nemůžu ♥ Michael je tak krásný, moc mu to sluší.

Fotka měsíce

28. října 2010 v 15:51 | Nikinka |  Fotky
Ahoj zlatíčka ♥, jak se máte? Zítra tady nebudu, protože jedu zase do Ostravy, takže nevím, kdy se vrátím. Přes víkend tady opět nebudu, protože jedu do Ostravy znovu, tentokrát na veterýnu s Betynkou ( naší fenkou ), pak k babičce a odpoledne k dědovi. V neděli vůbec nevím jestli se sem dostanu, musím se totiž připravit do školy.

Takže fotku za měsíc Říjen vyhlásím dneska. Je to fotka číslo 1. ( 50% a 4 hlasy ).

mj


Michael Jackson je nejlépe vydělávající mrtvou celebritou

26. října 2010 v 20:52 | Nikinka |  Novinky
Michael Jackson (Foto profimedia.cz)

I mezi mrtvými je Michael Jackson stále králem. Tedy rozhodně pokud se to počítá podle zisků, které svým pozůstalým dokáže ze záhrobí vydělávat.

Za poslední rok to bylo dokonce víc, než vydělali Elvis Presley či John Lennon.

Michael zemřel v červnu 2009, za posledních dvanáct měsíců ale vydělal jen na právech a prodejích 275 milionů dolarů, což v přepočtu na koruny činí 4,8 miliardy korun.

Navíc jeho film This Is It k nezrealizovaným koncertům v Londýně, jejichž přípravy přerušila právě zpěvákova smrt, vydělal v kinech 250 milionů dolarů - asi 4,4 miliardy korun.

Podle magazínu Forbes vydělával
Jackson nejvíce ze všech slavných mrtvých a předčil i Elvise Presleyho, J. R. R. Tolkiena, Charlese Schulze a Johna Lennona, jenž pětici uzavírá.

Po týdnu jsem tady :-)

26. října 2010 v 14:37 | Nikinka |  Novinky
Ahoj zlatíčka ♥, zase se Vám moc omlouvám, že jsem tady nebyla a nic nepřidávala. Byla jsem nemocná, měla jsem horečky, takže jsem neměla na blog ani pomyšlení. Mrzí mě, že jsem tady nebyla včera, kdy měl MJ výročí. Nebojte se myslela jsem na něj celý den, i přesto, že jsem se neloučila i tady. Bylo to sice fajn nechodit do školy, číst si knížky a ležet, poslouchat MJ, ale taky mi chyběl blog a můj mail je plný mailů, takže jsem se rozhodla, že to dneska půjdu všechno vymazat a zkontrolovat blog. Taky Vám moc děkuju za tak vysokou návštěvnost, vůbec jsem to nečekala, když tady celý týden nebylo nic nového. DĚKUJU MOC!! Mám Vás všechny moc ráda. Papa Nika.

Návštěvnost 16

26. října 2010 v 14:25 | Nikinka |  Návštěvnost blogu
Pondělí: 27
Úterý: 27
Středa: 38
Čtvrtek: 24
Pátek: 18
Sobota: 16
Neděle: 24
Celkem: 174

Moc Vám děkuju!!

Návštěvnost 15

19. října 2010 v 16:24 | Nikinka |  Návštěvnost blogu
Pondělí: 20
Úterý: 32
Středa: 21
Čtvrtek: 31
Pátek: 27
Sobota: 22
Neděle: 21
Celkem: 174

Moc Vám děkuju!!

Poprvé vyjde kompletní sbírka hudebních klipů Michaela Jacksona

18. října 2010 v 14:30 | Nikinka |  Novinky
Kompletní sbírka hudebních videí Michaela Jacksona bude vydána poprvé na DVD. Bude obsahovat i dosud nevydaný klip z roku 2003 k jeho písni One More Chance.

Král popu Michael Jackson

Tři DVD se čtyřiceti záznamy, což představuje 4,5 hodiny materiálu, pokrývají celou jeho kariéru sólového zpěváka. Kolekce nazvaná Michael Jackson's Vision vyjde 22. listopadu.
Budou v ní i nezkrácené klipy k písním Thriller a Black and White, videofilm Martina Scorseseho Bad a hudební klip Ghosts, v němž se uplatnila spolupráce s hollywoodským specialistou na efekty Stanem Winstonem.
Jackson natočil k písni One More Chance krátký film, jenž ale nebyl nikdy vydán. V roce 2003, když měl vyjít singl, byl zpěvák obviněn ze sexuálního zneužívání. Obvinění byl později zproštěn.

Vyjde také album s dosud nevydanými skladbami

Vydání uceleného souboru videí je poslední počin, který povolili správci pozůstalosti Michaela Jacksona. Předtím byl vydán koncertní film This Is It, který zachycuje umělcovy přípravy na neuskutečněné turné.
Správci pozůstalosti podepsali také dohodu s kanadskou společností, která umožní Slunečnímu cirkusu připravit představení založené na Jacksonově hudbě a písních a vydat se s ním na podzim příštího roku na turné po Spojených státech. Koncem roku 2012 by se show měla usadit v nočním klubu v Las Vegas. Koncem listopadu má také vyjít album s dosud nevydanými Jacksonovými skladbami.
Jackson zemřel náhle loni v červnu ve věku 50 let na předávkování sedativy. Jeho osobní lékař Conrad Murray čeká na soud s obviněním z neúmyslného zabití.