Láska

Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně.
Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla.
Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se držet ji lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.
( z knihy Tenec jako sen )
Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat.
( z knihy Příliš osobní známost )

Září 2010

Pět dní volna :-)

28. září 2010 v 19:57 | Nikinka |  Novinky
Ahoj zlatíčka ♥, tak co, jak jste si užli den volna? Já jsem měla pět dní, jsem doma od pátku, protože jsem byla na te ortopedii, kde jsem stejně dopadla pro mně bídně . Včera jsem nemusela do školy, měla jsem ředitelské volno, a co Vy? Taky jste měli včera volno? Těch pět dní jsem si užila o víkendu jsem byla s mamkou měla čtyři dny volna, tak jsem si jí chtěla užít, a taky jsem si chtěla dočíst knížku, na kterou přes školu nemám čas. Včera jsem ztrávila tři a půl hodiny nad opisováním sešitů  no hnus, ale pustila jsem si k tomu CD Bad, pustila bych si MP4, kde toho mám od MJ víc,  jenže jsem čekala na pošťačku, až mi přinese balík s tou knížkou.
Mamka mi řekla, že jí dostanu dřív, protože v úterý musí do práce, mrzí mně to, ale na druhou stranu se nebudu nudit a budu mít co číst . No a dnešek jsem ztrávila u televize a nad psaním povídky o MJ. Věřte mi, že v takovém počasí, kdy venku pořát prší a Vy se nudíte, není nic lepšího, než jen tak sedět poslouchat MJ a ještě o něm psát povídku. To pak  přemýšlín nad tím co mám psát. Nad ničem jiném, jen se hrabu ve své fantazii a píšu.

Dess změní asi dneska, nevím jestli se tady do čtvrtku dostanu. Budu tady asi až 1.10.
Tak papa mám Vás moc ráda Nika.

Fotka měsíce

28. září 2010 v 14:12 | Nikinka |  Fotky
Jelikož se tady už asi zítra a ve čtvrtek neobjevím, vyhlásím fotku měsíce Září už dnes. Je to fotka číslo 4. ( 60% a 3 hlasy )

mj

Návštěvnost 12

28. září 2010 v 13:59 | Nikinka |  Návštěvnost blogu
Pondělí: 28
Úterý: 20
Středa: 18
Čtvrtek: 22
Pátek: 23
Sobota: 29
Neděle: 33
Celkem: 173

Moc Vám děkuju!!

Jackson před smrtí dlužil desítky milionů dolarů

26. září 2010 v 14:19 | Nikinka |  Novinky
Dokumenty exekučních úředníků odhalily, že Michael Jackson před svou smrtí dlužil celé desítky milionů dolarů. Peníze teď byly uhrazeny z dědictví po zpěvákovi a z tržeb za alba, která vyšla po jeho smrti. "Exekutoři Jacksonova dědictví úspěšně vyřešili jeho finance restrukturalizací dluhů a novými zisky z obchodování," uvádějí listiny.
mj
I po smrti Jackson dobře vydělává. Jeho dokument This Is It o nedotaženém londýnském koncertování vydělal po světě 260 milionů dolarů (asi 4,8 miliardy korun). Další peníze pak plynuly správě Jacksonovy pozůstalosti z alba This Is It, jehož se prodalo loni na pět milionů kopií. Byl tak třetím nejprodávanějším albem roku 2009.

Popový král zemřel na konci června 2009 jen pár dní před prvním z plánovaných londýnských vystoupení v O2 aréně.

Chudák Michael, je mi ho líto. Ani rok a čtvrt po jeho smrti mu nedají pokoj a pořád o něm píšou drby, že už jim není trapně!!!

Tak už je to 15 měsíců :-(

25. září 2010 v 15:50 | Nikinka |  Novinky
Rok 2009 se pro mně stal největší katastrofou na světě . Jak už jsem sem jednou psala 25.6.2009 zemřel Michael a já jsem v ten den byla zrovna v lázních. Tenkrát jsem se z toho málem sesypala  nikomu bych to nepřála!!! Dozvěděla jsem se to na netu no hrůza, mněla jsem co dělat, abych se nerozbrečala přede všema. Někdy si říkám, jestli to všechno není jenom jeden hloupý žert, a jestli MJ náhodou ještě žije, ale vím, že to není pravda je prostě mrtvý . A já se s tím NIKDY nesmířím . Ikdyž to hodně bolelo říkala jsem si, že jeden člen naší rodiny můj pejsek, kterého mám šíleně moc ráda, žije, že když už není můj milovaný Michael, tak Shaggy jo. Jenže o pět měsíců později umřel i on a rok 2009 se pro mně stal katastrofou.

mj
Nikdy nezapomeneme

Ikdyž nemám Evu Farnou moc v lásce, tahle písnička se jí podle mně moc povedla . Je věnována památce Michaela jacksona.


Den volna

22. září 2010 v 22:21 | Nikinka |  Novinky
Ahojky zlatíčka, jak jste se včera  měli a copak jste dělali? Já jsem se měla moc dobře nebyla jsem ve škole byla jsem totiž u lékaře. Nejdu ani zítra, protože jdu na ortopedii. Už teď jsem na nervy, protože mám jít na operaci no ale o tom se mi rozhodně moc psát nechce. Lepší byl včerejšek byla jsem u toho lékaře a pak jsme s mamkou nakupovaly oblečení. To sice není zrovna můj koníček, ale potřebovala jsem ryfle, tak jsem prostě po těch obchodech chodit musela. Nakonec jsem si ty kalhoty koupila a k tomu ještě pásek a halenku, pak jsem přijela domů a musela jsem si objednat knížku k narozkám. Mám už doma o MJ tři a chci je všechny, takže jsem si udělala pořadí po jak dlouhé době si je budu kupovat, zjístila jsem, že do prosince budu mít všechny, tak jsem si udělala pořadí:

mj
 Tuhle k narozeninám

mj
Tuhle hned za měsíc k svátku

mj

mj
mj
No a tyhle tři pod vánoční stromeček.


Návštěvnost 11

21. září 2010 v 22:34 | Nikinka |  Návštěvnost blogu
Pondělí: 20
Úterý: 28
Středa: 38
Čtvrtek: 38
Pátek: 16
Sobota: 18
Neděle: 18
Celkem: 176

Moc Vám děkuju!!

Michael Jackson inspiruje i své odpůrce

20. září 2010 v 16:04 | Nikinka |  Novinky
Ve čtvrtek 9. září se uskutečnil v Praze na Letné protestní happening proti pomníku Michaela Jacksona, který se zde chystají vybudovat jeho fanoušci. Účastníci přinesli ke Kyvadlu sošky "idolů", které by si přáli vztyčit zde nebo na jiných významných místech v centru Prahy.

TO JE ALE HNUS!!!!!TO UŽ DOST PŘEHÁNĚJÍ!!!!!!

Aktéři happeningu hovoří u Kyvadla.

Namísto proklamovaných tisíců nespokojenců se u pověstného Kyvadla sešla pouhá hrstka skalních bojovníků, kteří nicméně příjemně překvapili svou kreativitou. Při protestním happeningu přinesli ukázat své protinávrhy na nejvhodnější artefakty, které by rádi umístili zde či na jiných exponovaných místech v Praze. Chtěli tím poukázat na domnělou snadnost, s níž organizátoři výstavby pomníku získali od kompetentních orgánů povolení pro projekt.
Zvědavci mohli shlédnout např. kompozici Švejka s pivní lahví, Krtečka v autě či návrh sochy Trautenberka autora Petra Liebschera. Ten si také po zásluze odnesl první cenu za nejzdařilejší výtvor, "Zlatého Majkla", kterou pro vítěze jako formu recese připravilo občanské sdružení Project: Heal the World z opačné strany barikády. Cenu vítězi předala akad. sochařka Daniela Kartáková, autorka návrhu již schválené Jacksonovy sochy.
"Tím, že se odpůrci sochy dokázali podívat na celou záležitost s humorem a uplatnit kreativitu, se vlastně ztotožňují s hlavními myšlenkami zastánců pomníku a alespoň za to jim patří naše sympatie," prohlásila Kartáková.
Na setkání promluvili aktivisté iniciativy Dominik Bouma a zastupitel MČ Praha 7. Ten se vyjádřil k projednání celé záležitosti na zasedání zastupitelstva dne 6. července: "Bohužel jsme přišli s křížkem po funuse, rozhodnutí o umístění sochy Jacksona na Letné již padlo…"
Zastánci sochy Michaela Jacksona nevidí důvod, proč by je měly podobné aktivity odrazovat od původní myšlenky uctít osobnost, která má po celém světě miliony příznivců.


Jacksonova matka žaluje promotéra synových koncertů

20. září 2010 v 15:58 | Nikinka |  Novinky
Matka zesnulé popové hvězdy Michaela Jacksona zažalovala promotéra série koncertů, které Jackson před svou smrtí v loňském roce plánoval v Londýně. Podle čtvrtečních agenturních zpráv se Katherine Jacksonové nelíbí, že pořadatelská agentura jejímu synovi nezajistila během zkoušek dostatečnou lékařskou péči.

Žaloba byla u soudu v Los Angeles podána též jménem Jacksonových tří dětí. Jacksonová tvrdí, že agentura AEG nezajistila synovi dostatečnou péči během náročných zkoušek před koncertní šňůrou a jednala nedbale, když nechala doktora Conrada Murraye, aby se jako jediný o zpěváka staral.
Murray čelí soudnímu obvinění z neúmyslného zabití Jacksona, když mu podal nadměrnou dávku sedativ a utišujících prostředků včetně anestetika propofol. Murray byl u Jacksona, když zpěvák umíral. Líčení s ním má pokračovat po Novém roce a lékař byl propuštěn na kauci 75 000 dolarů (1,4 miliónu korun).
Jackson zemřel loni v červnu krátce před svým návratem na pódium po letech, během nichž jeho hvězda pohasínala a on zabředl do dluhů.

Páteční hudebka super, ale zároveň i velké zklamání :-(

20. září 2010 v 14:25 | Nikinka |  Novinky
Ahoj zlatíčka, nedřív bych Vám chtěla moc a moc poděkovat, že na můj blog chdíte, ikdyž moc kvůli počítače nepřidávám ale nebojte se brzo se to zmnění dneska byla mamča a ségra v Ostravě byly v prodejně s PC mamka se ptala čím to je, že se nám vypíná monitor. Ten pán říkal, že kablem to není ale počítačem, prý je zaprašený, a to způsobuje, že se monitor zahřeje a vypne, takže musíme rozebrat mozek a vysát z něj prach pak to snad bude OK  pokud ne budeme muset příští měsíc koupit nový minitor ale prý je to opravdu jen zaprášené. Nebojte se blog rušit NEBUDU!!!! Němněla bych to srdce, díky němu jsem totiž poznala tak super lidi jako jste Vy mí SB. Mám Vás všechny strašně moc ráda jsem moc ráda, že jsem Vás poznala.

A teď k článku, v pátek  jsme se v hudebce dívali na This Is It. Mně se to líbilo,doma se na to dívám pořád, ale když jsem poznala, že je to This Is It, myslela jsem si, že si učitelka dělá srandu!!!!!!!!!!!! Přece něco takového nemůže pustit mým spolužákům, kteří všechno krytizují a nebaví je to!!!!!!!!!??? Taky, že je to nabavilo. Mněli z toho strašnou srandu a pořád dokola to komentovali jako třeba: Ježiši, děs, hrůza, to je debil a podobně!!! No já jsem myslela, že vyletím z kůže!!!!! Když si Michael sáhnul do rozkroku, hned u nich byl považovaný za úchyla a zase se smáli. Mněli srandu i z toho jak MJ zpívá a tančí no děs a hrůza ty komentáře by jste prostě museli slyšet!!!!! A naše třídní byla očividně zklamaná z toho, jak na to reagovali a já abych pravdu řekla taky. Čekala jsem krytiku, ale až tak velkou ne, teď už ale vím, že před nimi nemám o MJ nic říkat. Ale naše třídní hlavního krytika pěkně setřela  řekla, že kdyby ho to náhodou zajímalo, tak MJ znají naší rodiče a řekla mu to dobře to samé bych mu řekla já ale učitelka mi tu práci a hlavně nervy ušetřila.