Láska

Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně.
Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla.
Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se držet ji lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.
( z knihy Tenec jako sen )
Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat.
( z knihy Příliš osobní známost )

Srpen 2010

Začíná škola :-(

31. srpna 2010 v 11:54 | Nikinka |  Novinky
Ahoj všichni, tak už je to tady začíná škola  takže Vám chci říct, že sem asi nebudu tolik přidávat, jen, když toho nebudu mít přes týden ve škole moc. Ale o víkendu bych se tady mněla objevit bez problému  o víkendu se totiž pokud nepíšu nějakou písemku vůbec nemusím učit. Ti, kteří mají můj facebook, osobnosti a nebo karaoketexty, Vy se nebojte tam si na vás udělám čas vždycky.

mj

Fotka měsíce

31. srpna 2010 v 11:43 | Nikinka |  Fotky
Jelikož je dneska posledního srpna, vyhlásím fotku za mněsíc srpen. Je to fotka číslo 1. ( 66,7% a 4. hlasy ).

mj

Návštěvnost 8

31. srpna 2010 v 11:25 | Nikinka |  Návštěvnost blogu
Pondělí: 16
Úterý: 21
Středa: 30
Čtvrtek: 18
Pátek: 21
Sobota: 25
Neděle: 25
Celkem: 156

Moc Vám děkuju!!

Svět si připomíná narozeniny krále popu (†50)

29. srpna 2010 v 22:12 | Nikinka |  Novinky
Miloval publikum a potlesk. Nechtěl, aby na něj lidé zapomněli.

Od náhlé smrti Michaela Jacksona (†50) uplynul už více než rok, fanoušci ale na krále popu nezapomínají. Právě dnes by zpěvák oslavil dvaapadesáté narozeniny, a tak si ho připomenou tisícovky lidí po celém světě i u nás. Velká oslava se chystá ve zpěvákově rodném městě Gary.

Jackson vyrůstal v chudé rodině spolu s osmi sourozenci. Všichni už od dětství projevovali hudební talent a vystupovali s kapelou Jackson Five. Sólovou kariéru rozjel Michael, když mu bylo dvanáct, hudební superstar se z něj stala až v 80. letech. Prodal miliony desek a jeho nezaměnitelné taneční kreace dodnes napodobují tisícovky fanoušků.

Vzpomínalo se i v Praze

Už včera se v Praze uskutečnila vzpomínková akce, při které si fanoušci narozeniny svého idolu připomněli slavným tancem z klipu k písni Thriller. Oficiální příčinou zpěvákova úmrtí loni 25. června bylo selhání srdce. Z Jacksonova zabití byl obviněn jeho lékař Conrad Murray, který mu dával tlumicí léky. Doktor Murray však tento týden prohlásil, že zpěváka naopak nutil, aby s léky přestal. Vyšetřování stále probíhá, v Jacksonově rodině je ale pořádně živo.
Michaelova matka Katherine (80) podala žádost o rozvod se zpěvákovým otcem Joem (81). Pár už spolu pět let nežije, Katherine však nyní jako důvod rozvodu uvedla neustálé manželovo obviňování, že právě ona zavinila smrt jejich slavného syna. Katherine vychovává Michaelovy děti, které teď mají zcela jiné starosti. Prince Michael (13) a jeho sestra Paris (12) šli totiž včera poprvé do školy! Ostře sledované děti chodí do školy pro prominenty San Fernando Valley. Babičce údajně vadilo, že děti stále nemají žádné kamarády.

Děti Michaela Jacksona šly poprvé v životě do školy

29. srpna 2010 v 22:06 | Nikinka |  Novinky
Jacksonovy děti mají konečně normální dětství. V zelených plavkách na schodech stojí zpěvákova dcera Paris

Dvě z dětí zesnulého popového krále Michaela Jacksona (†50) začaly poprvé v životě chodit do školy. Dříve se o jejich vzdělání starali soukromí učitelé.

Děti Michaela Jacksona Prince Michael (13) a Paris Jacksonová (12) byli v pátek poprvé ve škole. Předtím se o jejich vzdělání starali jen domácí učitelé, protože jejich otec si nepřál, aby byly na očích veřejnosti. Děti držel doma v izolaci a pokud s nimi vyrazil mezi lidi, tak jim přes obličej nasazoval roušky. Po jeho smrti ale byla Jacksonova pravidla zrušena. Děti již nenosí roušky a chodí do školy s dalšími dětmi.

Exkluzivní škola

Kdo by si však myslel, že jde o "obyčejnou" školu, tak je na omylu. Jde o exkluzivní soukromou školu v Los Angeles, kam v minulosti chodila například také Paris Hilton nebo hvězda televizního seriálu Přátelé Matthew Perry. Školné v oblasti San Fernando Valley regionu Los Angeles činí 25.000 až 29.000 dolarů ročně.
Jacksonům nejmladší syn, osmiletý Blanket, prozatím i nadále do základní školy chodit nebude, ale budou ho jako dříve jeho sourozence školit doma soukromí učitelé.

Všechno nejlepší

29. srpna 2010 v 15:29 | Nikinka |  Novinky
Všichni fanoušci vědídí, že dnes 29.8.2010 by oslavil Michael své 52. narozeniny. Je mi moc líto, že už Michael není mezi námi a že své narozeniny nemůže oslavit se svou rodinou a přáteli. Já sama na něj ale nikdy nezapomenu a dneska ho poslouchám, dívám se na jeho fotky a koncerty celý den. To nejhezčí si ale připrávuju na večer  zapálím 52. svíček ve tvaru obrovkého srdíčka a doprostřed dám jeho fotku. Budu to připravovat večer až se setmí, protože ty hořící svíčky budou podle mně ve tmě vypadat nejlíp pak si to srdíčko vyfotím a pokud to budete chtít vidět?, zítra tu fotku dám i sem.


Rodiče Michaela Jacksona se budou po šedesáti letech rozvádět

25. srpna 2010 v 22:30 | Nikinka |  Novinky
Šedesátileté manželství Joa a Katherine Jacksonových nebude mít pokračování. Rodiče Michaela Jacksona se rozvedou. Nežijí spolu už pět let, ale rozvádět se rozhodla Katherine až poté, co ji začal Joe vinit ze smrti jejich slavného syna. Popový král zesnul 25. června 2009.

Joemu a Katherine Jacksonovým manželství už dlouho neklape, po šedesáti letech se budou rozvádět.

Katherine rozzuřilo, když letos v červnu otec Jackson médiím svěřil, že za smrt jejich syna může matka.
"Přesvědčoval jsem ji, aby s ním zůstala, ale řekla mi, že on potřebuje své soukromí," zlobil se Jackson. Jeho manželka na to prostřednictvím mluvčího reagovala: "Prohlášení a chování Joa Jacksona vůči paní Jacksonové je odporné. Je jím ponižována už dost dlouho. Je naprosto rozzuřená."
Katherine má ve výlučné péči Michaelovy děti Prince Michaela, Paris a Blanketa. Zároveň je jehovistkou a v rozvod nevěřila, proto se odmítala rozvádět. Teď prý ale svůj postoj přehodnotila.Tak už je to 14 měsíců :-(

25. srpna 2010 v 17:11 | Nikinka |  Novinky
Tak už je to rok a dva měsíce a já mám pořád pocit, jako kdyby to bylo včera  Michael mi pořád strašně moc chybí .

Moc krásné


Tady zase něco pro zlepšení nálady