Láska

Láska je podivná, chceme-li ji popsat. Je snadné ji cítit, ale je tak prchavá, chceme-li o ní mluvit. Je jako kousek mýdla ve vaně - člověk ho má v ruce, dokud ho nedrží příliš pevně.
Někteří lidé stráví své životy hledáním lásky mimo ně. Myslí si, že ji musí pevně uchopit, aby ji měli. Ale láska jim vyklouzne jako mokrý kousek mýdla.
Držet lásku není nesprávné, ale je třeba naučit se držet ji lehce, mazlivě. Nechat ji letět, když chce. Když může být svobodná, je láska tím, co dělá život plným, plným radosti a objevů. Je tekutinou a energií, která podněcuje mou hudbu, můj tanec, vše. Pokud je láska v mém srdci, pak je všude.
( z knihy Tenec jako sen )
Když láska bolí, je třeba ji léčit. Ne od ní utíkat.
( z knihy Příliš osobní známost )

Květen 2010

Moje nejoblíbenější písničky

31. května 2010 v 17:09 | Nikinka |  Videoklipy

                                                                   Dirty Diana

                                                                    Give In To Me


                                                        She drives me wild  


                                                                  Butterflies


                                                                  Privacy
                                               

Michael Jackson - Stranger in Moscow

31. května 2010 v 16:38 | Nikinka |  Videoklipy
Docela dobré

Nejhezčí úsměv na světě!

30. května 2010 v 20:37 | Nikinka |  Fotky

Michael Jackson se převtělil do čtyřletého chlapce, tiše věří jeho fanoušci

30. května 2010 v 20:07 | Nikinka |  Novinky
Čtyřletý Číňan Pao Siao, zvaný též "Malý poklad", je jakousi malou útěchou na bolest fanoušků legendárního popového zpěváka Michaela Jacksona. Mnoho z nich totiž věří, že se taneční ikona převtělila do nyní čtyřletého chlapce, jehož pohybové schopnosti jsou vzhledem k jeho věku až zarážející.

Pao Siao se pomalu stává světovou hvězdou, kterou nelze přehlížet. Nejen že už v USA získal pozvání do prestižní show s Ellen DeGeneres, ale vystupoval například i na světové výstavě Expo 2010. Pao je navíc opravdu za dobře s čínskými médii a s cestováním po světě nemá sebemenší potíže.
"Když byl menší, tak jsme mu vždy pouštěli hudbu a on se do rytmu vždy všemožně vrtěl. Netušili jsme však, že má pro hudbu opravdu až tak vyvinutý cit," uvedla chlapcova matka.
Hudbu chlapci pouštěli rodiče hlavně kvůli doporučení lékařů. Jejich syn se totiž narodil předčasně a lékaři vyslovili domněnku, že když Pao uslyší hudbu, tak bude více hýbat končetinami a vybuduje si tak lépe svaly, které měl extrémně slabé.
Pao Siao tancuje od svých dvou let a Jacksonovy typické pohyby, jako je moonwalk, už dávno zvládl. A rodiče ho v jeho hobby podporují všemi možnými způsoby. Měsíčně mu platí trenéra za v přepočtu asi 60 000 korun a nechávají mu šít oblečky ve stylu popového krále na míru u krejčího. Jejich investice se jim však zatím bohatě vrací.

Dangerous Tour part 2

29. května 2010 v 22:17 | Nikinka |  Videoklipy
Tady je pokračování


Dangerous Tour part 1

29. května 2010 v 22:08 | Nikinka |  Videoklipy
Pokud jste neviděli Dangerous Tour, určitě se podívejte  je to super!!!

krásný

29. května 2010 v 21:33 Fotky

Zpěvačka Janet Jackson nahradí bratra Michaela ve skupině Jackson 5

29. května 2010 v 18:18 | Nikinka |  Novinky
Michaela Jacksona nahradí mladší sestra Janet, která teď s nabídkou sourozenců stát se členkou rodinné pětky souhlasila. Turné má být oslavou náhle zesnulého popového krále. Janet nakonec s připojením k sourozencům v obnoveném souhlasila právě kvůli poctě bratrovi, který opustil svět loni v červnu. Janet přitom museli bratři dlouho přemlouvat, než souhlasila, že se k nim přidá jako zpěvačka.

Její bratr Jermaine ale potvrdil: "Mluvili jsme spolu všichni během konferenčního hovoru a ona souhlasila, že se do turné aktivně zapojí." Rodina také pečlivě sleduje případ vyšetřování Michaelovy smrti, zatím státní žalobce obvinil jeho ošetřujícího lékaře Conrada Murraye ze zabití a profesního selhání.